Apgyvendinimas

Kaimo sodyboje prie ežero „Pas Vytą“ esate laukiami visais metų laikais. Galsto ežero pakrantėje suręsti keturi rąstiniai namai, su visais patogumais, skirti ir ilsėtis, ir švęsti.


„ Šventinis 60+“

Tai atnaujintas didžiausias sodybos prie ežero namas, skirtas švęsti „dideles ir storas“ vestuves ar jubiliejus. Pirmame aukšte yra jauki ir erdvi 60 vietų salė, su šildomomis grindimis, TV bei DVD grotuvu, erdvus holas, virtuvė, talpūs šaldytuvai, indaplovė, reikalingi indai ir įrankiai šventėms, kondicionierius. Įrengti atskiri vyrų ir moterų WC. Antrame aukšte nakvynei skirti 6 kambariai su dušais ir WC.

„Šventinio 60+“ terasoje galėsite gėrėtis vaizdinga Galsto panorama.


„ Šventinis 30+ “

Tai namas su didele terasa, skirtas draugų kompanijoms ar giminių susibūrimams, kur galėsite švęsti vestuves, krikštynas ar jubiliejus. Pirmame aukšte yra virtuvė, du talpūs šaldytuvai, indaplovė, reikalingi indai ir įrankiai pobūviams, jauki 30 vietų salė, su šildomomis grindimis, kondicionieriumi, TV bei DVD grotuvu. Įrengti atskiri vyrų ir moterų WC. Antrame aukšte nakvynei skirti 4 kambariai su dušais ir WC.

Šalia „Šventinio 30+“ yra erdvi pavėsinė ir lauko židinys gardiems patiekalams iškepti ištroškinti ir kitiems šventiniams siurprizams sukurti.


„Mažasis“

„Mažasis“ stovi kaimo sodybos „Pas Vytą“ viduryje. Kompaktiškas, turintis visus patogumus, namelis skirtas šeimai. Virtuvėje rasite visą reikalingą įrangą: elektrinę viryklę, virdulį, mikrobangų krosnelę, šaldytuvą, indus ir įrankius. Šalia dušas ir WC su šildomomis grindimis.

Kad nesužvarbtumėte šaltais rudens ar žiemos vakarais, pastatėme židinuką. Poilsiui skirtas keturių vietų šeimyninis miegamasis, šaltuoju metų laiku šildomas elektriniais radiatoriais, yra rūbų spinta.

Pro „Mažojo“ langus atsiveria Galsto ežero panorama, kuria taip pat galėsite gėrėtis terasoje mėgaudamiesi kava ar arbata.

O „Mažasis“ todėl, kad mažiausias.

 


„Nykštukų namelis“

Pirmame aukšte yra erdvi šeimyninė virtuvė su malkomis kūrenama krosnimi, duonkepiu pečiumi ir ilgu šeimyniniu stalu. Tai puiki galimybė paragauti tradiciškai ir ekologiškai paruošto maisto. Šaltuoju metų laiku čia supažindiname su tautinio paveldo produktu: dzūkiškomis bandomis.
Norintiems maistą ruošti taip kaip įpratę yra ir elektrinė viryklė. Jūsų patogumui virtuvėje taip pat yra didelis šaldytuvas, indaplovė, elektrinis virdulys, visi reikiami indai ir įrankiai, televizorius, gretimai įrengtas dušas ir WC.
Antrame aukšte – trys miegamieji ir WC.
Erdvioje „Nykštukų namelio“ terasoje galima gėrėtis gamtos panorama, stebėti žaidžiančius tinklinį ar šokinėjančius ant batuto mažuosius. Yra įrengtas lauko WC.

O „Nykštukų namelis“ todėl, kad taip pavadino dukra.


„Jungtinis“

Dviejų atskirų namelių kotedžas. Visi patogumai kiekvienai šeimai atskirai ir bendra terasa jungtinei kompanijai.

Abiejų namelių pirmame aukšte rasite virtuvę su visa reikalinga įranga: elektrine virykle, virduliu, mikrobangų krosnele, šaldytuvu, indais ir įrankiais. Šalia virtuvės dušas ir WC su šildomomis grindimis. Poilsiui skirta sofa-lova ir televizorius. Antrame aukšte keturių vietų šeimyniniai miegamieji, rūbų spinta bei WC.

Nameliai šildomi elektriniais radiatoriais.