Nori, papersiu?

Sodybos namelis, kuriame galima nesigėdijant užduoti vieno iš Kazlo personažų klausimą: „nori, papersiu?“

Kaimo turizmo sodyboje „Pas Vytą“ įrengtos pirtys – garinės.  „Šeimyninėje“ vienu metu gali kaitintis 6-8 asmenys,   „Dūminėje“, kuri kūrenama 5-6 val., kol akmenys įkaista iki raudonumo  –  ~15 asmenų. Ir ne tik kaitintis, bet taip pat pasimėgauti kitais pirties malonumais – sveikatinančiomis lapuočių ar spygliuočių vantomis, druskos, eterinių aliejų ar medaus šveičiamosiomis kūno kaukėmis. Tris kartus išsikaitinę pirtyje galite drąsą išbandyti pūkšteldami į vos už 5 metrų tyvuliuojantį Galsto ežerą. Ežero krantas išvalytas, smėlėtas, tinkamas maudytis. Žiemą drąsiausieji sveikuoliai gali atsivėsinti iškirstoje eketėje, apsitrinti sniegu.

Ketaus krosnele šildomame „Šeimyninės“ priepirtyje stovi apskritas stalas. Čia galima patiekti nedideles vaišes, atsigaivinti specialia pirties arbata arba pagurkšnoti alaus (priepirtyje taip pat yra šaldytuvas, kriauklė, virdulys, indai). „Dūminės“  priepirtis su šildomomis grindimis, kur taip pat galėsite atsigaivinti, pabendrauti su bičiulių kompanija (yra šaldytuvas, virdulys, indai, dušas ir WC).

Sodybos „Pas Vytą“ pirtys – puiki poilsio vieta atsipalaiduoti norinčioms šeimoms, draugų kompanijoms ir žvejams-melagiams.